środa, 16 lipca 2014

plecakowo :) (nr 46, 47, 48, 49, 50)

Rzadko ostatnio coś pokazuję. Przy dwójce dzieci, w tym jednym bardzo towarzyskim niemowlaku, mniej czasu na szycie, o pokazywaniu zdjęć już nawet nie wspomnę. Jak już zasiądę do maszyny i mam dobry moment na szycie, wszystko idzie gładko, to mały ssaczek głośno przypomina o sobie ;)
W czerwcu uszyłam kilka plecaczków. W większości dla chłopców.

Jako pierwszy powstał plecak dla chrześniaka mojego męża. Plecak Dominika zdobi jak to on sam mówi 'Enio' i autko, czyli ukochana postać z bajki i ukochana zabawka.

Kolejny plecak uszyłam dla Igora, małego fana ciuchć, pociągów i lokomotyw. Mama poprosiła by plecak jej synka zdobiła właśnie lokomotywa i imię właściciela.

Dla mojego syna, małego fana motoryzacji, uszyłam nowy większy plecak (w końcu mam w domu już prawie czterolatka!). W poprzedni nie mieściły się już wszystkie rzeczy, które KONIECZNIE mój synu musi zabrać z domu ;)

Dla Adasia uszyłam plecak z traktorkiem. Pomarańczowy ciągnik idealnie komponuje się z zielonym tłem.

Jedyny dziewczęcy plecak w tym gronie to plecak dla Lenki. Na specjalne życzenie plecak małej damy zdobi postać Hello Kitty.
3 komentarze:

  1. O Henio tilistworek moja Maja go uwielbia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne plecaczki! a można wiedzieć jakich tkanin używałaś bo widać że idealnie sztywne są. Ja już rok się zbieram by mojemu synkowi uszyć i chyba nadszedł czas żeby faktycznie to uczynić :)

    OdpowiedzUsuń